Pottskåp 1800-tal

Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTTSKÅP, sengustaviansk, brunlaserat, kannelerade ben, höjd ca 71, 30x40,5 cm, nyckel finns

Torrsprickor, skador. Nyckel finns att hämta i Utlämningen

290046

2015-02-02