Bordsur rokokostil

Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, rokokostil, samtida, på äldre sockel, bemålad aluminium, bronserad dekor av fågel, bemålade blommor i porslin, nyckel till urverk finns, total höjd ca 28 cm

Saknar visare, slitage, fanérskador, ej funktionstestad, äldre fanérskada på fot

290047

2015-02-02