Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARVAGN, 1960-tal, design Niels Erik Glasdam Jensen Danmark, teak, hjulförsedd, skjutbara luckor, höjd 72, 87x50 cm
Ytskador
290050
2015-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här