Förgyllt väggur empirestil
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, empirestil, förgyllt, dekor av gripar, festonger, blomsterkrön, urtavla med arabiska siffror, pendel, nyckel finns
Skador, ställvis kraftiga, lösa delar, pendel, nyckel finns att hämta i Utlämningen
290054
2015-02-02