Förgyllt väggur empirestil

Förgyllt väggur empirestil
Förgyllt väggur empirestil
Förgyllt väggur empirestil
Förgyllt väggur empirestil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, empirestil, förgyllt, dekor av gripar, festonger, blomsterkrön, urtavla med arabiska siffror, pendel, nyckel finns

Skador, ställvis kraftiga, lösa delar, pendel, nyckel finns att hämta i Utlämningen

290054

2015-02-02