Valdimir Velickovic färgserigrafi
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): "Orateur", signerad och daterad Velikovic 1975, E.A. VII/X, färgserigrafi, 88x58 cm, oramad
missfärgningar från tidigare montering i marginalen
290063
2015-02-02