Chiffonjé i björk
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJÉ, omkring 1800, björk, skrivlucka med bakomliggande lådor, flankerade kolonetter, höjd ca 127, 107x55 cm, nycklar finns
Slitage, torrspickor, fanérskador. Nycklar finns att hämta i Utlämningen
290065
2015-02-02