Ragnar Johansson oljemåölning

Ragnar Johansson oljemåölning
Ragnar Johansson oljemåölning
Ragnar Johansson oljemåölning
Ragnar Johansson oljemåölning
Ragnar Johansson oljemåölning
Ragnar Johansson oljemåölning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANSSON, Ragnar (1913-1997): Axhögarna (Härjedalen), monogramsignerad RJ, olja på duk, 64x116 cm

Smärre färgbortfall

290085

2015-02-03