Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-02-03
290112
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kustvy med sjöbodar, olja på pannå, signerad F Larson, 18x28 cm