Alfred August Norberg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

JUSTITIERÅDET NORBERG, Alfred August (1800-tal): Porträtt av Emma Adlerz (1870-1949), ramen stämplad A Norberg, olja på duk, 48,5x37,5 cm, brev medföljer

Kuntoraportti

Krackeleringar

290114

Päivämäärä:

2015-02-06