Alfred August Norberg oljemålning
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
JUSTITIERÅDET NORBERG, Alfred August (1800-tal): Porträtt av Emma Adlerz (1870-1949), ramen stämplad A Norberg, olja på duk, 48,5x37,5 cm, brev medföljer
Kuntoraportti
Krackeleringar
290114
Päivämäärä:
2015-02-06