Per Ekström solnedgång Öland

Per Ekström solnedgång Öland
Per Ekström solnedgång Öland
Per Ekström solnedgång Öland
Per Ekström solnedgång Öland
Per Ekström solnedgång Öland
Per Ekström solnedgång Öland

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

EKSTRÖM, Per (1844-1935): Öländskt landskap i solnedgång, signerad P Ekström, olja på duk, 65x100 cm

290134

2015-02-03