Klubbat för:
11 000 SEK
8 000 SEK
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Skogslandskap med älg, signerad och daterad Lindorm L -42, olja på pannå, 90x116 cm
Smärre färgbortfall efter ramtryck.
290140
2015-02-03