Lindorm Liljefors Älg oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

8 000 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Skogslandskap med älg, signerad och daterad Lindorm L -42, olja på pannå, 90x116 cm

Smärre färgbortfall efter ramtryck.

290140

2015-02-03