Lindorm Liljefors Kråkor oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Kråkor i vinterlandskap, signerad och daterad Lindorm L -44, olja på pannå, 73x92 cm

290141

2015-02-03