Fartygsbild oljemålning
2015-02-03
290142
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Estland, 1900-tal): Fartygsbild, signerad Leik, olja på duk, ca 40x60 cm