Cirkus oljemålning

Cirkus oljemålning
Cirkus oljemålning
Cirkus oljemålning
Cirkus oljemålning
Cirkus oljemålning
Cirkus oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Cirkus, sigmerad och daterad L Wennersten -62, olja på duk, ca 45x72 cm

290145

2015-02-03