Herrfickur med kvartsrepetetion

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FICKUR, kvartsrepetetion,1800-tal, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, verket märkt Brockbanks, numrerat 4622, diameter 52 mm

Skadad urtavla, slitage

290148

2015-02-05