Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKUR, kvartsrepetetion,1800-tal, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, verket märkt Brockbanks, numrerat 4622, diameter 52 mm
Skadad urtavla, slitage
290148
2015-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här