Tore Nyberg Abstrakt

Tore Nyberg Abstrakt
Tore Nyberg Abstrakt
Tore Nyberg Abstrakt
Tore Nyberg Abstrakt
Tore Nyberg Abstrakt
Tore Nyberg Abstrakt

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NYBERG, Tore (1911-1993): Komposition, signerad och daterad Tore Nyberg -58, olja på duk, 80x60 cm, Proveniens: Lennart Nyberg collection

Smärre märken

290158

2015-02-04