KG Nilson Abstrakt

KG Nilson Abstrakt
KG Nilson Abstrakt
KG Nilson Abstrakt
KG Nilson Abstrakt
KG Nilson Abstrakt
KG Nilson Abstrakt

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

NILSON K.G (född 1942): Utan titel, signerad och daterad KG Nilson 1988, olja på träpannå, 60x59 cm

290160

2015-02-04