Ivan Grünewald Abstrakt

Ivan Grünewald Abstrakt
Ivan Grünewald Abstrakt
Ivan Grünewald Abstrakt
Ivan Grünewald Abstrakt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRÜNEWALD, Ivan (1911-1996): Klossar, monogramsignerad, olja på pannå, 60x48 cm

Obetydligt färgbortfall

290164

2015-02-04