Engelsk konstnär oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Muscicerande sällskap, olja på pannå, 17x24 cm

290180

2015-02-03