Ulf Wahlberg triptyk på papper

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WAHLBERG, Ulf (1938-2014): Fågel - triptyk, signerade och daterade Ulf W. -75, pennteckning och akvarell, 7x8 cm och mindre

290189

2015-02-03