Pärni Abstrakt

Pärni  Abstrakt
Pärni  Abstrakt
Pärni  Abstrakt
Pärni  Abstrakt

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

PÄRNI, Ilkka (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni 2000, akryl på pannå, 30x26 cm

Obetydliga märken

290193

2015-02-04