Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
PÄRNI, Ilkka (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad Illka Pärni 2000, akryl på pannå, 30x26 cm
Obetydliga märken
290193
2015-02-04