Ellis Wallin
2015-02-03
290196
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): "Det gröna uthuset", signerad och daterad Ellis Wallin -51, olja på duk, 45x37 cm