Ellis Wallin

Ellis Wallin
Ellis Wallin
Ellis Wallin
Ellis Wallin
Ellis Wallin
Ellis Wallin

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALLIN, Ellis (1888-1972): "Utsikt mot havet", signerad och daterad Ellis Wallin -64, olja på duk, 54x65 cm

290197

2015-02-03