Vilhelm Bjerke Petersen Abstrakt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark, 1909-1957): Komposition, monogramsignerad v.b.p. -48, olja på duk, 31x39 cm

Färgbortfall

290199

2015-02-04