Ellis Wallin
2015-02-03
290203
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): "Hamnen Grundsund", signerad och daterad Ellis Wallin -67, olja på duk, 53x64 cm