Torsten Esbjörnsson Abstrakt
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ESBJÖRNSSON, Torsten (1925-2012): Komposition, signerad a tergo, 1999, olja på duk, 55x45 cm,
LITTERATUR: Torsten Esbjörnsson, Bo Knuttson, 2014, avbildad, bild Nr 17
Obetydligt färgbortfall
290207
2015-02-04