Slagbord barockstil

Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil
Slagbord barockstil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, furu, barockstil, höjd ca 70, 80x44, total längd 153 cm

Bruksslitage, skivan med fläckar

290208

2015-02-03