Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, furu, barockstil, höjd ca 70, 80x44, total längd 153 cm
Bruksslitage, skivan med fläckar
290208
2015-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här