Torsten Esbjörnsson Abstrakt

Torsten Esbjörnsson Abstrakt
Torsten Esbjörnsson Abstrakt
Torsten Esbjörnsson Abstrakt
Torsten Esbjörnsson Abstrakt

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ESBJÖRNSSON, Torsten (1925-2012): Komposition, signerad a tergo, 2000-2002, olja på duk, 55x45 cm,
LITTERATUR: Torsten Esbjörnsson, Bo Knuttson, 2014, avbildad, bild Nr 18

290215

2015-02-04