Torsten Esbjörnsson Abstrakt

Torsten Esbjörnsson Abstrakt
Torsten Esbjörnsson Abstrakt
Torsten Esbjörnsson Abstrakt
Torsten Esbjörnsson Abstrakt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESBJÖRNSSON, Torsten (1925-2012): Komposition, signerad a tergo, 1982, olja på pannå, 24x27 cm

290217

2015-02-04