Prins Eugen oljemålning Florens

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947): Porta Romana Firenze 1898, signerad och daterad a tergo Eugen 1898, olja på duk, 56x47 cm

290229

2015-02-03