Olle Olsson Hagalund färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-72): Liggande modell, signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 15/360, färglitografi, ca 35x53 cm

Något gulnad

290238

2015-02-03