Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VIKSKÄRM, gustaviansk stil, 1900-tal, 3-delad, med tygfält, vitmålad med bronserad dekor, höjd ca 163, totallängd ca 180 cm

Slitage

290245

2015-02-03