Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOETHIUS, Lars (1903-1968): (11+1 ramad) olika motiv, signerade, daterade 65-67, olja på pannå, varierande storlekar
290260
2015-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här