Sengustavianskt konsolbord

Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KONSOLBORD med vit marmorskiva, sengustaviansk, förgylld dekor av pärlstav, kannlerade ben, höjd ca 68, 91,5x52,5 cm

Skador, avkortad längd och ben, förstärkning, senare skiva, dekorkompetteringar

290269

2015-02-03