Sengustavianskt konsolbord
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KONSOLBORD med vit marmorskiva, sengustaviansk, förgylld dekor av pärlstav, kannlerade ben, höjd ca 68, 91,5x52,5 cm
Skador, avkortad längd och ben, förstärkning, senare skiva, dekorkompetteringar
290269
2015-02-03