Gunnar Löberg olja

Gunnar Löberg olja
Gunnar Löberg olja
Gunnar Löberg olja
Gunnar Löberg olja

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LÖBERG, Gunnar (1893-1950): Svenskt landskap No 62 , på baksidan signerad och daterad G. Löberg 1944, olja på duk, 60x85 cm.

290289

2015-02-04