Axel Olson litografi

Axel Olson litografi
Axel Olson litografi
Axel Olson litografi
Axel Olson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSSON, Axel (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, HC, färglitografi, 17.5x26 cm

290300

2015-02-05