Evald Björnberg Porträtt av Ragnar Sandberg

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BJÖRNBERG, Evald (1895-1971): Porträtt av Ragnar Sandberg, signerad och daterad E. Björnberg 1932, olja på duk, 73x60

Två mindre hål i n.v.h. Lagning i n.v.h. Krackelyrer Ramskador

290305

2015-02-10