Damarmbandsur Certina 18 k guld

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMARMBANDSUR, 18 k guld, Certina, 1960-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, länk i 18 k guld, stämplad Ge-Kå smycken G Kaplan Stockholm 1963, diameter ca 15 mm, längd 17,5 cm, totalvikt 22 g

Ytslitage och skador

290319

2015-02-06