Vilhelm Bjerke Petersen oljemålning Abstrakt

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark, 1909-1957): "Exentric Climaxis, signerad och daterad v.b.p. -48, olja och krita på duk, 81x100 cm

Kuntoraportti

290337

Päivämäärä:

2015-02-04