Vilhelm Bjerke Petersen oljemålning Abstrakt
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark, 1909-1957): "Exentric Climaxis, signerad och daterad v.b.p. -48, olja och krita på duk, 81x100 cm
Kuntoraportti
290337
Päivämäärä:
2015-02-04