Stellan Mörner olja

Stellan Mörner olja
Stellan Mörner olja
Stellan Mörner olja
Stellan Mörner olja
Stellan Mörner olja
Stellan Mörner olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Herrgård, signerad Mörner, olja på duk, 23,5x32,5 cm

290338

2015-02-05