Enrico Baj
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BAJ, Enrico (1924-2003): "Général, from "Baj chez Baj", 1972, signerad och numrerad Baj 4/250, färgserigrafi/glitter, bildmått 77x60 cm, oramad,
Litteratur: Petit 377
Hanteringsveck i marginalen
290342
2015-02-04