Enrico Baj

Enrico Baj
Enrico Baj

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

BAJ, Enrico (1924-2003): "Général, from "Baj chez Baj", 1972, signerad och numrerad Baj 4/250, färgserigrafi/glitter, bildmått 77x60 cm, oramad,
Litteratur: Petit 377

Hanteringsveck i marginalen

290342

2015-02-04