Wilfredo Lam (Kuba)
2015-02-05
290343
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAM, Wilfredo (Kuba, 1902-1982): Figurkomposition, signerad, ea, färglitografi, bladmått 64,5x49,5 cm, oramad