Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HOCKNEY, David (född 1937): Mo McDermott, litografi, 1976, signerad och numrerad David Hockney 98/100, bladstrolek 82,5x60 cm
LITTERATUR: Scottish Arts Council 178
290368
2015-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här