Mona Huss Wallin litografi

Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Stilleben, signerad M Huss W, 237/435, färglitografi, 60x43 cm

Veck/skador i marginalen

290369

2015-02-04