John Sten akvarell
2015-02-12
290380
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STEN, John (1879-1922): Landskap, signerad John Sten samt stämpelsignerad, akvarell på papper, 24,5x35,5 cm