Skåp art deco
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, art déco, sannolikt Reiners Möbelfabrik, fanérat i olika träslag, bakomliggande hyllplan, höjd ca 140, 101x45 cm, nyckel finns
Slitage, stötskador, fanérbortfall, lådor med skador, senare bemålat, senare beslag
290393
2015-02-03