Teakbyrå

Teakbyrå
Teakbyrå
Teakbyrå
Teakbyrå
Teakbyrå
Teakbyrå
Teakbyrå
Teakbyrå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1950-/ 60-tal, teak, 4 lådor, höjd ca 66,5, 55x33,5 cm

Bruksslitage

290428

2015-02-03