Sideboard i teak

Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, märkt Breox, 3 lådor med knoppar, med bl a invändig bestickslåda, dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 90, 170x42 cm, nycklar finns

Slitage, ytskador

290435

2015-02-03